KODUGRUPID

EVELIN PÕLDSAAR

56358801

evelinpoldsaar@gmail.com

Väärtustades väikest kasvame suureks!

 

Karmeli kodugrupid on paik, mis mõeldud igale ühele. 

See on  märkamise-, muutumise- ja misjonikeskkonnaks;

Miks on mul kodugruppi vaja?

Paljud inimesed Rakvere Karmeli koguduses on osa kodugruppidest, sageli isegi enne kui nad liituvad kogudusega. Kuid olles osa kodugruppidest, on tunduvalt lihtsam olla märgatud, luua uusi kontakte, kasvada Jumalas, õppida Tema Sõna, jagades teineteisega õpitut ja läbi minnes erinevatest aegadest olla üksteisele toeks ja julgustuseks. Kodugruppidena osaletakse koos ka erinevates teenimisprojektides, mis omakorda veel enam loob ühtsustunnet. 

Inimesed, kes ise on olnud osa juba mõnda aega kodugruppides, ütlevad, et see on otsekui väike perekond, kus tunned, et oled armastatud.

 

Iga grupp on omanäoline nagu iga perekondki ja toimib vastavalt nendele inimestele, kes just sinna gruppi kuuluvad. Karmelis on hetkel toimimas 15 erinevat gruppi nii noortele, täiskasvanutele ja küpsemas eas olevatele inimestele ja enamus gruppe kohtub regulaarselt üle nädala endale sobival kokkulepitud ajal.

 

Kui Sul on soov liituda kodugrupiga või kui tunned, et on aeg alustada ise kodugrupi eestvedajana, siis võta ühendust Evelin Põldsaarega.

RAKVERE KARMELI KOGUDUS

+372 324 3193

+372 5635 8802

Koidula 15, Rakvere 44308