NOORED

Pöördes noored on ühine nimetaja kõigile Karmeli koguduses noortele suunatud tegevustele.

Meie alla kuuluvad:

101506625_1632521813564637_3467367225940

Pöördes noortekas toimub kord kuus. Sinna on oodatud kõikides Pöördes valdkondades osalevad noored. Oodatud on muidugi alati ka kõik külalised!

Kohtume tavaliselt Rakvere Karmeli koguduses (Narva tn 24). Veedame mõnusalt koos aega ja kuulame elumuutvaid lugusid. Aitame üksteisel elust läbi minna võitjatena. Me tahame olla kirglikult pöördes asjadest millest Jumal- meie loojana on pöördes.

2014. aastast alates on suur hulk noori osalenud ainulaadses muusikaprojektis Fusion. Pöördes Fusion on Pop/ Rock-koor, kuhu oodatud kõik noored, kes tahavad õppida mängima mõnda instrumenti või laulda kooris. Lisaks iganädalastele kokkusaamistele toimub vähemalt kord aastas laager ning mitmeid väljasõite.

Pöördes grupid on meie noortest koosnevad väiksemad kogukonnad, kus koos kasvatakse ja tegutsetakse. Rohkem infot gruppide kohta saad meie Pöördes noorte FB lehelt ja kirjutades meilile sj.siibak@gmail.com 

Pöördes FC Rakvere on noorte meeste jalgpallikogukond, kus mängitakse jalgpalli, räägitakse päris elu asjadest ja käiakse võistlustel. Täpsemat infot võib leida Pöördes noorte FB lehelt ja Erik Valmsenilt: erik.valmsen@gmail.com 

Pöördes 18+ on Noortele täiskasvanutele suunatud pöördes grupid ja erilised ühisõhtud. Tegemist on veel vaikselt kujuneva haruga. Ja infot leiab jooksvalt Pöördes noorte FB lehelt.

Täpsemat infot meie tegemistest leiad

FB Pöördes noored lehelt...

.... ja meie noorsootöö kalendrist

MATTIAS EINSTEIN

noortetööjuht

mattias.einstein@gmail.com 

MARIA ja TAAVI KAMS

noorsootööjuhid

+372 506 7466 (Maria)
kamsmaria@gmail.com

VÕIMALUS AIDATA

2014 aasta sügisest alustas Rakvere Karmeli koguduses muusikaline noorsooprojekt "Fusion" mis pakub kõigile soovijatele võimalust osaleda POP Rock siitli viljelevas kooris.

 

Selle suurepärase koori toimimiseks on tarvis pidevalt korrastada ja  soetada heli- ja videotehnilisi vahendeid.

Soovi korral on võimalus annetada raha koguduse arvelduskontole ning selgitusse kirjutada "Fusion"

 

Eriline võimalus on toeteda noorte muusikaprojekti ka seeläbi,

kui annate meile oma mittevajamineva vanametalli.

Viime selle kokkuostu ning saadud raha eest soetame tarvilikku helitehnikat.

vana+flaiku+.jpg

RAKVERE KARMELI KOGUDUS

+372 324 3193

+372 5635 8802

Koidula 15, Rakvere 44308

©2018 Karmeli kogudus